KÁVOVARY JURA

Jura_Logo.svg 

 

Kávovary JURA

Inovatívny automatický kávovar značky JURA je skvelý pomocník pri príprave kávy, ktorý sa môže stať aj vašim osobným baristom. Behom niekoľkých sekúnd pripraví kvalitné espresso s bohatou arómou, ktoré si môžete vychutnať v priestoroch kancelárie, doma či vo firme. Ukážkovo zvládne šálku krémového cappuccina a latte macchiata, pričom krásne našľahá mliečnu penu bez bubliniek len stlačením jedného tlačidla.  

Vyníma sa z radu automatický kávovarov práve elegantným a nadčasovým dizajnom, kvalitným spracovaním a spoľahlivou prípravou kávy, ktoré reprezentujú hodnoty švajčiarskej značky. Využijete ho v domácom prostredí, vynikne v kancelárskych priestoroch a môžete si ho zaobstarať aj pre firemné účely.

 

Poskytujeme autorizovaný predaj kávovarov a príslušenstva JURA.

14 položiek celkom
jura 3 phase cleaning tablets 25 pcs
€27,42 bez DPH
€32,90
Kód: 72823
jura cistiace tablety 6ks
€7,88 bez DPH
€9,45
Kód: 24225
jura tablety 90g
€11,42 bez DPH
€13,70
Kód: 24158
Kavovar JURA E8 Moon Sil 500x500
€999,17 bez DPH
€1 199
Kód: 774
Kavovar JURA E8 White 500x500
€999,17 bez DPH
€1 199
Kód: 775
Kavovar JURA ENA4 Black 500x500
JURA ENA4 Black
Na objednávku
€540,83 bez DPH
€649
Kód: ENA4BLACK3
jura ena 4 white kavovar
€540,83 bez DPH
€649
Kód: ENA4BLACK2
jura filter claris blue
€10,75 bez DPH
€12,90
Kód: 71311
jura filter claris pro smart
€26,75 bez DPH
€32,10
Kód: 72819
jura filter claris smart
€10,50 bez DPH
€12,60
Kód: 24232
jura dvojfazove odvapnovacie tablety 36ks
€37,08 bez DPH
€44,50
Kód: 72821
jura odvápnovacie tablety 3x3
€10,42 bez DPH
€12,50
Kód: 61848
Hore
Ďalšie produkty

Základné švajčiarske hodnoty

Kávovary JURA sú priam synonymom švajčiarskej kvality. Inovatívne technológie, elegantný dizajn, nekomplikovaná obsluhu a kvalitné výsledný v podobe aromatického espressa či lahodného cappuccina. Spoločnosť si zakladá na 6 švajčiarskych hodnotách, ktoré aplikuje pri výrobe každého jedného kávovaru. 

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis. 

jura značka 1

 Jedinečný kávový zážitok

Proces príprav espressa je označovaný za revolučný. Umožňuje získať maximálnu arómu už pri veľmi malých kávových špecialitách. Impulzný extrakčný proces optimalizuje dobu extrakcie kávy a v krátkych intervaloch pretláča horúcu vodu cez zomletú kávu, čo zaručuje dostatok arómy aj pre ristretto. Pripravte si unikátny kávový zážitok a vychutnajte si plnú chuť kávy, alebo ďalej experimentujte pri príprave cappuccina. 

Jemná mliečna pena

Spojenie jedinečného espressa a mliečnej krémovej peny predstavuje základ pre široké spektrum kávových špecialít. Inovatívna technológia dýz spoľahlivo pripraví nadýchanú mliečnu penu. Kávovar umožňuje nastaviť teplotu mlieka, a tým zaručuje prípravu dokonalej kávovej špeciality, ktorá sa približuje baristickým štandardom

jura značka 2

 Elegantný minimalistický dizajn

Dizajn kávovarov JURA v sebe skrýva istú sofistikovanosť. Pôsobí elegantne, a zároveň vyžaruje silu a kvalitu, ktorá sa odráža vo výslednom produkte = káve. Podieľajú sa na tom práve jednotlivé mechanizmy, precízne mletie a extrakcia kávy. Okrem toho, že je veľmi praktickou súčasťou firmy či domácnosti, pôsobí ako štýlový doplnok, ktorý vynikne v akomkoľvek interiéri a dodá mu eleganciu.

Nadčasový vzhľad, ktorý pretrvá roky

Značku definuje severský dizajn, ktorý kombinuje hranaté línie s čistými povrchmi. Do popredia vystupuje minimalizmus, vďaka čomu možno kávovary jednoducho implementovať do akéhokoľvek štýlu a zariadenia. Kávovar nenarúša symbiózu, ale svojou jednoduchosťou si nenútene žiada pozornosť. Prekvapuje svojou trvácnosťou a zvykne byť označovaný za štýlové vyjadrenie dobrého vkusu. 

Výnimočné materiály

Stoje sú vyrobené z prvotriednych materiálov, pričom dodržiavajú švajčiarske štandardy presnosti a presviedčajú najmä vizuálnym dojmom. Dizajn značky JURA je ocenení aj medzinárodnými kritikmi na niekoľkých kontinentoch.

 dizajn_JURA

 Intuitívna obsluha 

Automatický kávovar JURA s jednoduchosťou splní akékoľvek požiadavky každého milovníka kávy bez výnimky. S ľahkosťou pripraví precízne espresso, cappuccino či cold brew, len stlačením tlačidla či dotykom na displeji. Príprava kávy je naozaj jednoduchá. Pomôže vám stať sa baristom bez minimálnych skúseností. 

Inovatívny prístup

Napredovanie technológií pocítili aj kávovary JURA, ktoré môžete ovládať pomocou aplikácie. Stačí sa len dotknúť mobilného displeja a individuálne požiadavky na kávové špeciality sa začnú pripravovať. Osobné preferencie sa ukladajú do aplikácie, čo znamená, že si môžete kedykoľvek pripraviť kávovú špecialitu podľa vlastných preferencií.

Kávovar vám nikdy nebol bližšie

Novšie modely JURA prekvapujú geniálnym konceptom menu s vašimi obľúbenými nápojmi. Pod vlastným menom si môžete uložiť obľúbené nápoje, ktoré podrobne upravíte na základe preferencií kávovej chute. Kávovar bude detailne poznať kávu, ktorú si chcete dopriať ráno, poobede či rýchle espresso, ktoré preferujete pred cvičením. 

jura značka 3

Riešenie pre každú situáciu 

Stačí len stlačiť jedno tlačidlo a môžete servírovať dokonalý nápoj v kancelárii, v prevádzke, doma či v hoteloch, je to skvelý pomocník, ktorého si zamilujete vy aj vaši hostia. Má široké uplatnenie, pretože poskytuje všetko, čo od automatického kávovaru očakávate. Príprava kávových špecialít je na vysokej úrovni, a zároveň zaujme aj sofistikovaným dizajnom, ktorý sa bude vynímať v akomkoľvek interiéri. 

Udomácni sa kdekoľvek 

Predstavuje riešenie pre firmy, domácnosti, kancelárie aj hoteli. Jednoducho sa svojimi vlastnosťami aj vzhľadom hodí všade. Niektoré modely vám budú viac vyhovovať pre súkromné účely, zatiaľ čo iné si obľúbite v prevádzkach. Vyberte si svojho favorita na základe osobných preferencií. 

kava_JURA

Bezproblémová údržba kávovaru

Najnovšie generácie kávovarov a filtrov vedia spolu komunikovať, čím sa manipulácia s kávovarom značne uľahčuje. Prichádza k bezdrôtovej komunikácií pomocou technológie RFID. Dokonalú čistotu kávovaru zabezpečuje vnútorné čistenie kávovaru. Pri používaní filtrov nie je potrebné kávovar odvápňovať. Z toho dôvodu sa údržbu stáva naozaj minimálnou a veľmi praktickou.

Trvalá udržateľnosť a ekológia 

Spoločnosť sa zameriava na predaj automatických kávovarov, ktoré vylepšujú aj z hľadiska ekológie. Nekompromisné spracovanie, kvalitné materiály a energetická úspornosť pri príprave kávového nápoja. Každá šálka kávy je pripravená individuálne z priamo zomletých čerstvých zŕn. Minimalizuje sa aj obalový odpad.

Spoľahlivý globálny servis 

Kvalitné spracovanie kávovarov má za následok dlhodobú životnosť strojov. Aj po niekoľkých rokoch používania ich môžete nechať opraviť v servise. Navyše spoločnosť má množstvo stredísk a zákazníckych centier, ktoré vám poskytnú náhradné súčiastky alebo potrebné diely.

servis_JURA

Kľúčové technológie JURA

Príprava chutnej mliečnej peny

Súčasťou kávovaru sú inovatívne trysky vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zahrievajú mlieko na ideálnu teplotu. Zabezpečujú prípravu nadýchanej a jemnej mliečnej peny bez bubliniek. Umožňujú pripraviť latte macchiato či obdobný nápoj s ideálnou a dlhotrvajúcou konzistenciou. 

  

Inteligentný systém predsparenia a impulzný extrakčný proces (P.E.P®)

Ideálna doba extrakcie je rozhodujúca pre prípravu kávy s optimálnou chuťou a vôňou. Impulzný  extrakčný proces získa aj z malých kávových špecialít, ako je ristretto či espresso, presvedčivú arómu. Doba kontaktu medzi vodou a kávou je dostatočne dlhá, aby prišlo k uvoľneniu aromatických látok z kávy, ale nepresahuje čas, kedy prichádza k uvoľneniu horkých látok. Sparovacia jednotka je schopná spracovať 5 až 16 gramov mletej kávy, preto kávu môžete prispôsobiť osobnému vkusu.

 Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s filtrom

Čerstvá voda je na prípravu dokonalej kávy nevyhnutným predpokladom. Kávu tvorí až 98 % vody, preto je dôležité, aby sa prihliadalo na jej kvalitu. Ak nie je voda filtrovaná, pri jej ohrievaní dochádza k usadzovaniu vápnika (vodného kameňa). Inteligentný vodný systém s filtrom chráni kávovar pred vodným kameňom a predlžuje jeho životnosť.

 Profesionálny mlynček, ktorý si poradí s každým zrnkom kávy

 Súčasťou kávovaru je profesionálny Aroma Mlynček, ktorý zaručuje až o 12,2 % viac arómy a vysokú spoľahlivosť pri mletí stroju. Dokonalá geometria mlynčeka umožňuje dosiahnuť vyšší podiel jemných častíc v pomletých zrnách, čo prispieva k tomu, že sa rozvinie dokonalá aróma kávy. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz