EUREKA Zenith NEO Black

Kód: 820
Značka: EUREKA
€680 €566,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

EUREKA Zenith je náš dlhodobo najpredávanejší profesionálny mlynček a predstavuje krásny kompromis medzi špičkovou kvalitou, vynikajúcou ovládateľnosťou a cenou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mlynček Zenith NEO je zmodernizovaná verzia generácie Zenith 65 E HS.   Mlynček je  vybavený 65 mm mlecími kameňmi, ktoré poháňa modernejší úsporný motor. Celkový príkon mlynčeka je iba 280W, čo je ideálne napríklad aj pre mobilné kávové stánky zásobené energiou z batérie.  Mlynček ponúka výbornú konzistenciu mletia, a to pri rýchlosti približne 6,5 -7,5 sekúnd na double shot a približne 3,5 -3,8 sekundy na single shot.

V dnešnej dobe je v kaviarňach nutné mlynček často prestavovať pri používaní čerstvo pražených a výberových káv. Najmä za silnej prevádzky si to často vyžaduje rýchly zásah do nastavenia hrúbky mletia a času mletia.  Niektorý výrobcovia mlynčekov schovávajú čas nastavenia mletia hlboko v menu, čo vylučuje rýchly zásah.  Preto niekedy baristi akceptujú nevhodné časy extrakcie počas návalu a mlynček prestavia až po vybavení akútnych objednávok.  Pri mlynčekoch značky EUREKA vám to nehrozí.  Čas mletia nastavujete okamžite pomocou tlačidiel + a - pod displejom.  Rovnako častý problém býva aj pri nastavení hrúbky mletia. Nastavenie hrúbky na "krku" násypníka býva často obtiažne. EUREKA používa patentovaný spôsob nastavenia hrúbky mletia dvoma prstami ktorý zvládne každý barista/baristka. 

VLASTNOSTI

  • 65 mm ploché mlecie kameňe z tvrdenej ocele
  • Počítadlo 
  • Osvetlenie portafiltra
  • Motor 280W, 1370 rpm
  • Mikrometrické nastavenie mletia
  • Másypník 1,2 kg

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRICKÉ
Mlecie kamene: 65 mm
Typ mlynčeka: Espresso
Určenie: Profi
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz