Eureka Olympus NEO 75 Black

Kód: 832
€830 €691,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

EUREKA Olymus NEO 75 je rýchly profesionálny mlynček s konzistentným mletím vďaka 75mm mlecím kameňom. Mlynček má veľmi jednoduché nastavenie času a hrúbky mletia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny mlynček EUREKA OLYMPUS 75 NEO melie vďaka svojej rýchlosti single shot v čase okolo 2 sekundy a double shot približne okolo 4 sekúnd.  Môžu za to 75mm ploché kamene a moderný, no veľmi úsporný motor s príkonom 340W. Mletie je veľmi konzistentné ako vo všetkých mlynčekoch značky EUREKA so 75 mm mlecími kameňmi.  Rovnako rýchly a kvalitný mlynček za takúto cenu pravdepodobne nenájdete.

V dnešnej dobe je moderných kaviarňach nutné mlynček často prestavovať pri používaní čerstvo pražených a výberových káv. Najmä za silnej prevádzky si to často vyžaduje rýchly zásah do nastavenia hrúbky mletia a času mletia.  Niektorý výrobcovia mlynčekov schovávajú čas nastavenia mletia hlboko v menu, čo vylučuje rýchly zásah.  Preto niekedy baristi akceptujú nevhodné časy extrakcie počas návalu a mlynček prestavia až po vybavení akútnych objednávok.  Pri EUREKA vám to nehrozí.  Čas mletia nastavujete okamžite pomocou tlačidiel + a - pod displejom.  Rovnako častý problém býva aj pri nastavení hrúbky mletia. Nastavenie hrúbky na "krku" násypníka býva často obtiažne. EUREKA používa patentovaný spôsob nastavenia hrúbky mletia dvoma prstami ktorý zvládne každý barista/baristka. 

VLASTNOSTI

  • 75 mm ploché mlecie kamene z tvrdenej ocele
  • Počítadlo 
  • Osvetlenie portafiltra
  • Motor 340W, 1350 rpm
  • Mikrometrické nastavenie mletia
  • Másypník 1,4 kg

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRICKÉ
Mlecie kamene: 75 mm
Typ mlynčeka: Espresso
Určenie: Profi
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz