AEROPRESS Aerobie

Kód: 085276000800
Značka: AEROPRESS
€32 €26,67 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

AeroPress je manuálny kávovar, pomocou ktorého si môžete pripraviť šálku lahodnej kávy prakticky kdekoľvek. Skvele vám poslúži najmä v domácom prostredí, ale pre jeho kompaktnú veľkosť, si ho môžete ľahko zbaliť aj na cesty. Je jedným z obľúbených pomocníkov pre alternatívnu prípravu kávy, ktorý má fanúšikov po celom svete a my nie sme výnimkou. :) 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak sa rozhodnete ponoriť do tajov alternatívnej prípravy kávy, v istej chvíli sa stretnete s týmto všestranným pomocníkom. AeroPress je najmladším alternatívnym kávovarom, ktorý môžete mať vždy poruke. Je ľahký, jednoducho prenosný a celkovo praktický, čo znamená, že vás nezradí za žiadnych okolností. Okrem toho, že si nim môžete pripraviť každodennú ranná šálku kávy, tak si ho môžete si ho zobrať aj na cesty.

Tento multifunkčný pomocník sa vyznačuje jednoduchým vzhľadom a ponúkne vám kvalitnú kávu, ktorú si zamilujete. V čom sa odlišuje od iných alternatívnych kávovarov? 

AeroPress je jednoduchý valce s piestom, kde sa káva pripravuje pôsobením ručne vyvinutého tlaku cez papierový filter. Káva je prekvapkávaná priamo cez papierový filter. Na prvý pohľad môže vyzerať zložito, ale jeho použitie je veľmi jednoduché. K celkovej príprave budete potrebovať len filter, vodu a kávu. V e-shope nájdete aj cestovnú alternatívu AeroPress-u.

Balenie obsahuje: Aeropress, 350 ks papierových filtrov, odmerku, miešadlo a držiak filtrov.

Dodatočné parametre

Kategória: AEROPRESS
Filtrovaná káva: 1
Položka bola vypredaná…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz