DELTER Coffe Press

Kód: 735850824284
Značka: DELTER
€42 €35 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Delter Coffee Press je relatívnou novinkou na trhu alternatívnych kávovarov. Je v podstate mladšou sestrou AeroPressu, ktorá vás prekvapí mnohými skvelými vlastnosťami. Na prvý pohľad osloví zaujímavým priehľadným dizajnom, a tiež chuťou kávy. Celý proces prípravy funguje na princípe vstrekovania vody pod tlakom. Výsledkom je filtrovaná káva zbavená horkosti, vyššej kvality a lepšej chuti. Poteší najmä tých, ktorý preferujú kyslé a viac ovocné chute bez trpkosti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Delter Coffee Press je prvý kávovar, ktorý používa proces prípravy kávy, ktorý funguje na princípe vstrekovania vody pod tlakom. Konkrétne ide o celkom novú metódu nazývanú z anglického originálu „Injection Brewing", ktorá bola vyvinutá po nespočetných hodinách experimentovania. Funguje tak, že do kávovej usadeniny sa pod tlakom vlieva horúca vody, čím sa zlepšuje kontrola a konzistencia.

Tento proces prípravy filtrovanej kávy sa pokúša vyriešiť jeden z najväčších problémov pri varení kávy - miešanie. Pri nekontrolovatelnom miešaní dochádza k tomu, že káva zostáva horká a má nekonzistetnú extrakciu. Jedinenčné tesnenie, ktoré sa nachádza v kávovari, udržuje varnú vodu a kávovú usadeninu oddelene, čím nedochádza ku kontaktu dvoch hlavných zložiek. Kontakt sa aktivuje tlakom, ktorým možno regulovať prietok vody a miešanie. Balenie obsahuje 100ks filtrov 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz