JURA ENA 8 Full Metropolitan Black

Popis produktu
Prednosti novej ENA 8 s dotykovým ovládaním:   Dotykový farebný TFT displej a umelou inteligenciou,  Štíhle rozmery sú len 27,1 × 32,3 × 44,5 cm,   Krásny zaoblený kryt  s oblou nádržkou na vodu,   12 špecialít stlačením tlačidla  Detailný popis produktu
1 049,00 €

Odosielame do dvoch dní

JURAENA8FULLBLACK

Jura

Popis produktu

Prednosti novej ENA 8 s dotykovým ovládaním:  

Dotykový farebný TFT displej a umelou inteligenciou, 

Štíhle rozmery sú len 27,1 × 32,3 × 44,5 cm,  

Krásny zaoblený kryt  s oblou nádržkou na vodu,  

12 špecialít stlačením tlačidla 

Čistý dizajn s dotykovým ovládaním

Tento elegantný kompaktný jednošálkový prístroj teraz prichádza s mimoriadne jednoduchou obsluhou pomocou dotykovej obrazovky v kombinácii s umelou inteligenciou. Dotyková obrazovka umiestni všetky Vaše obľúbené nápoje tak, aby ste ich mali vždy pohodlne na dosah ruky. Špeciálny algoritmus identifikuje Vaše osobné preferencie a automaticky upraví základnú obrazovku.

ena8_touch_fmb_feature_1.jpg?la=de&mw=65

Štíhla

Vďaka šírke 27,1 cm, výške 32,3 cm a hĺbke 44,5 cm - sa tento jednošálkový kávovar pohodlne zmestí naozaj všade.

ena8_touch_fmb_feature_2.jpg?la=de&mw=65

Podmanivá

Všestranný dizajn je ozdobený chrómovými akcentami. Pôsobivou vychytávkou zaobleného dizajnu je okrúhla nádržka na vodu. Jej diamantový vzor v kombinácii s oblým tvarom je inšpirovaný ušľachtilými krištáľovými karafami. 

ena8_touch_fmb_feature_3.jpg?la=de&mw=65

Jednoduchá

Farebný 2,8" dotykový TFT displej a umelá inteligencia, ktorá prispôsobuje základnú obrazovku zvyklostiam používateľa - vďaka špeciálnemu algoritmu kávovar identifikuje jeho osobné preferencie a automaticky upraví základnú obrazovku. Zabezpečí tým to najjednoduchšie ovládanie.

ena8_touch_fmb_feature_4.jpg?la=de&mw=65

Majstrovská

Kávovar ENA 8 sa môže pochváliť 12 starostlivo vybranými špecialitami, medzi ktorými nechýbajú ani najnovšie trendy ako Cortado a Caffè Barista. Dokonalá šálka kávy nie je dielom náhody, ale vecou premyslených inovácií ako je kompaktná VC vylúhovacia jednotka, ktorá sa vždy postará o to, aby káva do šálky vtekala za ideálnych podmienok. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) zvýrazňuje arómu ristretta či espressa. Technológia jemnej peny zas vytvára vzdušnú mliečnu penu ľahkú ako pierko, ktoré krásne ozdobí cappuccino i iné špeciality.

ENA_8_filtre.jpg

Automatické rozpoznávanie typu filtru

Technológia RFID rozpoznáva aj to, či sa používa nový filter CLARIS Smart mini (kapacita 30 litrov), alebo CLARIS Smart (kapacita 50 litrov) a automaticky prispôsobí nastavenie.

Podobné produkty V rovnakej kategórii doporučujeme aj tieto produkty