JURA ENA4 White

Popis produktu
ENA 4   Prednosti:  Najvyššia kvalita kávy vďaka novo vyvinutému inteligentnému systému P.E.P.® pro viac flexibility pri programovaní kávy Dvakrát rýchlejší mlynček AromaG3 pre mletie, ktoré je obzvlášť šetrné ku kávovej aróme Jediným stlačením tlačidla až k pôžitku vďaka jednoduchému ovládaniu a funkciám predvoľby Detailný popis produktu
619,00 €

Skladom

juraena4white

Parametre produktu

Jura

Popis produktu

ENA 4  

Prednosti: 

  • Najvyššia kvalita kávy vďaka novo vyvinutému inteligentnému systému P.E.P.® pro viac flexibility pri programovaní kávy
  • Dvakrát rýchlejší mlynček AromaG3 pre mletie, ktoré je obzvlášť šetrné ku kávovej aróme
  • Jediným stlačením tlačidla až k pôžitku vďaka jednoduchému ovládaniu a funkciám predvoľby

 

Jednoducho dobrá káva

Najjednoduchší recept na prípravu výnimočnej šálky kávy sa volá ENA 4. Nový a kompaktný automatický jednošálkový kávovar značky JURA, ktorý spája dlhoročnú skúsenosť a vášeň pre inteligentné produkty. A to sa prejavuje i na chuti kávy.

 ENA_4_FNW_EA_15345-feature2.jpg?la=de&mw

Inteligentní pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)

JURA zdokonalila celý proces lúhovania pri príprave malých nápojov. Výsledkom je, že kávovar umožňuje pripraviť kávové špeciality, ako sú ristretto a espresso, s takou intenzitou a nebývalou paletou aróm, ako to doposiaľ nebolo možné.
Nová technológia P.E.P.© - svetová novinka, zaručuje optimálny čas extrakcie, čím zabezpečí kávu profesionálnej kvality.
Dlhší čas extrakcie je efektívnejší aj vďaka krátkym intervalom pulzovania. Takýto proces umožňuje všetkým arómam kávy plne sa rozvinúť. Pre rozdiel ktorý môžete vidieť i ochutnať.

ENA_4_FNW_EA_15345-feature3.jpg?la=de&mw

Mlynček AromaG3

Dvakrát rýchlejší mlynček AromaG3 pre mletie, ktoré je obzvlášť šetrné ku kávovej aróme. Zdokonalením rezného uhlu vo vnútri mlecích kužeľov sa inžinierom firmy JURA podarilo výrazne zvýšiť výkon mlynčeka. Šetrný proces mletia umožňuje zachovávať prírodnú celistvosť aróm, pričom mletie prebieha až dvakrát rýchlejšie.
Mlynček G3 navyše výrazne redukuje množstvo kávy, ktorá ostáva v mlynčeku. Milovníci kávy si teraz môžu vychutnávať čisté a dokonalé chute kávy vediac, že im príprava zaberie menej času a káva je vždy čerstvo pomletá.

ENA_4_FNW_EA_15345-feature4.jpg?la=de&mw

Dotykový symbolový displej

Stlačiť tlačidlo a vychutnať si pravý pôžitok z kávy – tak jednoducho je možné popísať ovládanie kávovaru ENA 4. Stupne intenzity sily kávy a možnosť použiť mletú kávu je možné nastaviť dopredu.

ENA_4_FNW_EA_15345-feature1.jpg?la=de&mw

Malý a pekný

Moderný a kompaktný dizajn. Valcová nádržka na vodu v diamantovej optike dodáva výrobku štýlový akcent. Vďaka šírke 27,1 cm, výške 32,3 cm a hĺbke 44,5 cm  - sa tento jednošálkový kávovar pohodlne zmestí naozaj všade. 

Podobné produkty V rovnakej kategórii doporučujeme aj tieto produkty