Doprava

Osobný odber

Osobný odber je možný okrem sviatkov a dní pracovného pokoja v pondelok až v piatok v čase od 8:00 do 17:00 a v sobotu v čase od 8:00 do 12:00 v našej prevádzke na adrese Hlavná 1149/10 v obci Veľké Zálužie pri Nitre.
Objednávku je potrebné zadať prostredníctvom nášho e-shopu.
Pred vyzdvihnutím tovaru, počkajte prosím na potvrdenie objednávky. Tá Vám bude potvrdená emailom.
Platba je možná v hotovosti pri prevzatí, alebo bankovým prevodom vopred. 

Kuriér GLS

Pre zásielky do hmotnosti 50 kg môžete využiť služby prepravnej spoločnosti GLS. Spoločnosť GLS Vás bude informovať ráno v deň doručovania formou SMS správy o približnom čase doručenia. Kuriér Vás v prípade nedostupnosti na adrese bude kontaktovať telefonicky. Pre využitie tejto služby pre doručenie objednaného tovaru je nutné zadať v objednávke Vaše telefónne číslo.

Za využitie služby doručovania prostredníctvom spoločnosti GLS, Vám bude k Vašej objednávke pripočítaná jednotná cena bez ohľadu na veľkosť objednávky vo výške 3,90 s DPH.

Službu je možné kombinovať so službou Dobierka – platba v hotovosti pri prevzatí tovaru. Za využitie služby dobierka ako spôsobu platby za tovar, Vám bude účtovaný poplatok 1 EURO, k poplatku 4,90 EUR za doručenie.  Okrem platby v hotovosti pri prevzatí – Dobierke, môžete využiť v kombinácii so službou Kuriér GLS aj platbu bankovým prevodom vopred. V takomto prípade bude tovar expedovaný v nasledovný deň po dni, keď bude pripísaná platba za tovar na náš účet.

Pri využití služby Kuriér GLS expedujeme všetky objednávky prijaté v pracovných dňoch, okrem víkendov a sviatkov nasledovný deň. Zásielka bude doručená na Vami zadanú adresu najneskôr v druhý pracovný deň od expedície, ale spravidla a vo väčšine prípadov hneď na ďalší deň.


Kuriér SPS - aktuálne cez túto prepravnú spoločnosť tovar neposielame

Pre zásielky môžete využiť služby prepravnej spoločnosti i SPS.  Kuriér Vás v prípade nedostupnosti na adrese bude kontaktovať telefonicky. Pre využitie tejto služby pre doručenie objednaného tovaru je nutné zadať v objednávke Vaše telefónne číslo.

Za využitie služby doručovania prostredníctvom spoločnosti SPS, Vám bude k Vašej objednávke pripočítaná jednotná cena bez ohľadu na veľkosť objednávky vo výške 2,90 s DPH

Službu je možné kombinovať so službou Dobierka – platba v hotovosti pri prevzatí tovaru. Za využitie služby dobierka ako spôsobu platby za tovar, Vám bude účtovaný poplatok 1 EURO, k poplatku 3,90 EUR za doručenie.  Okrem platby v hotovosti pri prevzatí – Dobierke, môžete využiť v kombinácii so službou Kuriér SPS aj platbu bankovým prevodom vopred. V takomto prípade bude tovar expedovaný v nasledovný deň po dni, keď bude pripísaná platba za tovar na náš účet.

Pri využití služby Kuriér SPS expedujeme všetky objednávky prijaté v pracovných dňoch, okrem víkendov a sviatkov nasledovný deň. Zásielka bude doručená na Vami zadanú adresu najneskôr v druhý pracovný deň od expedície, ale spravidla a vo väčšine prípadov hneď na ďalší deň.


Po novom môžete pri dopravcovi GLS a SPS vašu zásielku uhradiť i vopred platbu kartou, kde vypíšete vaše údaje z karty.